Lista produktów producenta: Dr. Retter EC

Filozofia firmy DR RETTER EC

Produkowana w Polsce międzynarodowa marka RATOWNIK ® to 100% gwarancji, satysfakcji, bezwzględna jakość i wysoka wydajność.

  • środki bezpieczeństwa RATOWNIKÓW to wynik licznych badań prowadzonych zgodnie z aktualnymi wymogami i standardami międzynarodowymi.
  • marka RATOWNIK łączy doświadczenie i wiedzę wielu pokoleń specjalistów wykorzystania preparatów leczniczych i dermatologicznych.
  • produkcja, to synergiczne połączenie tradycyjnych ziołowych składników i nowatorskich rozwiązań biotechnologicznych.

Powołanie i misja

Ponad 20 lat służymy społeczeństwu poprzez rozwój wysoce skutecznych leków w celu poprawy jakości życia i zdrowia konsumentów w wielu krajach na całym świecie. Kierujemy się jasno określonymi celami i zasadami. Dążymy do produkcji najwyższej jakości.

Jakość i odpowiedzialność

Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość naszych produktów ściśle przestrzegając wymagań ogólnie przyjętych standardami europejskimi i przepisami lokalnymi. Stale wprowadzamy innowacyjne technologie wytwarzania. Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy i kwalifikacji. Niestrudzenie dążymy do doskonałości, na podstawie aspektów etycznych i prawnych.

Człowiek i środowisko

Kształtujemy i doceniamy pozytywne relacje międzyludzkie, zarówno w firmie, jak i poza nią. Akceptujemy różnorodność kulturową wspólnoty światowej; z wielkim szacunkiem odnosząc się do kultury i tradycji różnych wyznań religijnych. Naszym kolejnym priorytetem jest dbałość o przyrodę i środowisko naturalne. Stale wprowadzamy innowacyjne rozwiązania proekologiczne.

DR RETTER

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 80 elementów