RATOWNIK CHONDROITYNA 1000 Zobacz większe

CHONDROITYNA 1000 RATOWNIK

nr 71

Nowy produkt

Maść regenerująca stawy z chondroityną, glukozaminą i kamforą

Więcej szczegółów

11,00 zł brutto

Opis

Opakowanie Tubka 50g
Forma kosmetyku balsam
Przeznaczenie ból stawów

Więcej informacji

RATOWNIK CHONDROITYNA 1000
Z chondroityną, glukozaminą i kamforą
Chondroityna jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej, wpływa na sprawność i wytrzymałość stawów a w połączeniu zglukozaminą gwarantuje zwiększenie odporności zarówno stawów jak i kości na mikro- uszkodzenia. Jest także środkiem o działaniu przeciwbólowym.
Glukozamina wchodzi w skład podstawowej substancji odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie stawów. W okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, zwiększonego obciążenia stawów, przy nadwadze oraz w podeszłym wieku dochodzi do zmniejszenia produkcji glukozaminy w organizmie, dlatego też ważne staje się wyrównanie jej niedoboru. Glukozamina wzmacnia stawy oraz stymuluje syntezę kolagenu do odbudowy i regeneracji chrząstki stawowej.
RATOWNIK chroni ścięgna, więzadła, torebki stawowe oraz tkankę kostną. Zalecany jest zarówno w okresie rekonwalescencji jak i w profilaktyce. Wpływa na poprawę ruchomości i elastyczności stawów. Dodatkowo działa przeciwzapalnie. Posiada właściwości łagodzenia bólu oraz zmniejszania postępu zmian zwyrodnieniowych.
Systematyczne stosowanie wzmacnia stawy zapobiegając urazom podczas dużego obciążenia. 
Stosować; nałożyć w okolicach stawów i wmasować do czasu wchłonięcia się balsamu.                                     Dozowanie i częstotliwość: stosować indywidualnie w miarę potrzeb.
Opakowanie tubka 50 g