RATOWNIK 112   SABELNIK I ŻYWOKOST Zobacz większe

SABELNIK I ŻYWOKOST RATOWNIK 112

nr 84

Nowy produkt

Balsam przeznaczony w dolegliwościach reumatycznych i artretycznych, w nerwobólach oraz przewlekłych stanach zapalnych mięśni i stawów

Więcej szczegółów

13,00 zł brutto

Opis

Opakowanie Tubka 50g
Forma kosmetyku balsam
Przeznaczenie pielęgnacja mięśni i stawów

Więcej informacji

RATOWNIK 112  NR 84

SABELNIK (SIEDMIPALECZNIK BŁOTNY) I ŻYWOKOST

Przeznaczony do lokalnego masażu w celu przywrócenia prawidłowego funkcjonowania układu mięśniowo szkieletowego. Stymulujący masaż należy stosować w problemach mięśni i stawów powstałych w wyniku zmian związanych z wiekiem, przeciążeniem fizycznym, w urazach, stłuczeniach i siniakach. Składniki balsamu stymulują mikrokrążenie odżywiają i regenerują tkanki[i]. Wykazują działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe. Balsam przeznaczony w dolegliwościach reumatycznych i artretycznych, w nerwobólach oraz przewlekłych stanach zapalnych mięśni i stawów. Przywraca podstawowe funkcje stawów. Posiada silne działanie przeciwzapalne, rozgrzewające i uśmierzające ból. Sprzyja aktywizacji naturalnych procesów regeneracyjnych.
Aktywne składniki; żywokost i sabelnik.

Stosowanie; balsam należy nanieść na czystą i osuszoną skórę w obszarach zagrożonych, wmasować do całkowitego wchłonięcia. Częstotliwość stosowania – indywidualnie w miarę potrzeb. Po zabiegu należy umyć ręce.